Hakkımızda

1997 yılında anne-kız olarak kursiyerlikle başlayan dekoratif boyama sevdası anne-kız ortak hobisi olarak devam etti. 2010 yılında bu ortak hobimiz bazı mağaza ve organizasyon firmalarına sipariş ürün boyamaya dönüştü.Bilgi birikimimizi dekoratif ahşap boyamayı sevenlerle paylaşmak, her zevke uygun farklı tasarımlar yapabilmek için 2011 yılında kendi yerimizde atölyemizi yani ÇANKAYA CRAFT HOUSE’u hizmete açtık.

Ahşap, cam, kumaş, galvaniz, polyester ve seramik tüm dekoratif ürünler ile kişiye özel ürünleri boyamak ve tasarımları üzerine kurslar vermeye başladık.

Atölyemizde her türlü sert zemin boyama teknikleri öğretirken aynı zamanda kişiye özel ürünler tasarlamaktayız.

Atölyemiz 2015 yılından beri hobi sektörünün Türkiye de ve yurtdışında en önemli üretici firması CADENCE’nin Ankara satış ve seminer merkezi olmaya layık görüldük.Kurs bazında giden atölyemiz artık hem CADENCE satış merkezi,hemde boyama eğitmelerine seminerler vermeye başlamıştır.

Ürünlerimizin kalitesi ve güvenirliği hobi severlerin değişen ve gelişen ihtiyaçlarına göre belirlemekteyiz. Tedarikcilerimiz konusunda uzman firmalardır.Kullandığımız tüm ürünlerimizin kaliteli sağlığa zararsız olması bizim olmazsa olmazımız.Kullandığımız ürünlerin sağlığa zararsızlık belgeleri olan su bazlı ürünlerle çalıştığımızdan dolayı hamile ,çocuk ve alerji sıkıntısı olan herkes bu ürünlerle rahatlıkla çalışmaktadır.

Hafta içi ve cumartesi günleri iki ayrı gruplama yaparak kursiyerlerimizle ev ortamında, gün tadında çay-kahve eşliğinde hayal ettikleri her ürünleri elemeği ile üretiyoruz. Geçen süre içinde dekoratif boyama, mekan tasarımı, mobilya tasarımı, mobilya yenileme de teknik öğrenimde aranılan bir atölye olmuştur.

Hafta içi / Hafta sonu Kurslarımız

– Kurslarımız pazar günü hariç haftanın hergünü sabah ve öğleden sonra olmak üzere devam etmektedir.

– Sabah grubu 10:00-13:00 öğleden sonra 13:30-16:30 arasıdır, ayrıca pazartesi akşamları genellikle çalışanlara yönelik olarak 19:00-22:00 akşam kursumuz vardır.

– Kursiyerlerimiz ile birebir çalışarak tekniklerin tam olarak öğrenilmesi, kendilerine özgü tasarımlar için yardımcı olmaktayız.

– Ankara dışından gelenler için hızlandırılmış kurslarımızda mevcuttur. 1 hafta veya 15gün arasında hızlandırılmış kurslar vermekteyiz.

– Günlük kurslara gelip belli bir teknik üzerinden de çalışmalar yapabilirsiniz.

Eviniz için Kendi Dekorunuzu Üretin

Neşeli, samimi atölye ortamımızda görmekten sıkıldığınız objelerinizi , mobilyalarınızı değiştirebilir, evinize ve sevdiklerinize sizin zevkinizi yansıtan size özel yeni objeler yapabilir , kumaşa transfer tekniklerimizle tişörtler , yastıklar ,runnerlar , perdeler yapabilirsiniz. Yaratıcılıkta sınır tanımayan projelerimizi sizlerle paylaşmak için atölyemize bekliyoruz. Çay ,kahve eşliğinde atölyemizi gezip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Piyasada düşük kaliteli pahalı ürünleri almaktansa kalitesinden emin olduğunuz ve tamamen sizin zevkinizi yansıtan ürünler yapıp kullanmanızı yada hediye etmenizi hedefliyoruz.

Bizi Arayın 0(530) 339 52 83
Bize Yazın info@cankayacrafthouse.com
Adres Birlik Mah . 453. Sok. 8/ B